0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al-Nasr
۱
۱
Ajman
Finished
۱۷:۴۰
Shabab Al Ahli Dubai
۲
۱
Baniyas FC
Finished
۲۰:۳۰
Ittihad Kalba
۲
۴
Al Wasl
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Superliga
AGF Aarhus
۳
۲
FC Copenhagen
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Cup
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۱
۰
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۱:۴۵
Iraq
Iraqi Premier League
Al Shorta
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۸:۴۵
Naft Al-Wasat
۱
۲
Al-Najaf
Finished
۲۰:۴۵
Al Minaa
۰
۲
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۶:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
۱
۰
FC Emmen
inprogress
۲۱:۳۰
China
Super League
Qingdao Hainiu
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۱
۱
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۳۰
Henan FC
۱
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۰
۰
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۴:۳۰
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۱
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
Super League
FC Luzern
۰
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۲:۰۰
FC Basel
۰
۰
Yverdon-Sports
inprogress
۲۲:۰۰
Lausanne-Sports
۰
۰
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۲۲:۰۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۴
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۹:۳۰
Jkt Tanzania
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Kagera Sugar
۱
۲
Coastal Union
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Liga Profesional
San Lorenzo
۱
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
۱
۱
Tigre
Finished
۰۳:۴۵
Estudiantes de la Plata
۲
۰
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club
۳
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۳:۴۵
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۱
۱
FC Shirak
Finished
۱۹:۳۰
Pyunik Yerevan
۳
۰
FC Noah Artsakh
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۱
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۹:۳۰
Indonesia
Liga 3
Persibo Bojonegoro
۰
۱
Persikas Subang
Finished
۰۹:۴۵
Persikasi Kabupaten Bekasi
۲
۲
Tornado FC Pekanbaru
Finished
۰۹:۴۵
757 Cepri
۱
۲
Farmel FC
Finished
۰۹:۴۵
PSM Kota Madiun
۲
۳
Waanal Brothers
Finished
۱۲:۰۰
Sumbersari FC
۱
۲
PSGC Ciamis
Finished
۰۹:۴۵
Persiku Kudus
۱
۰
Persekabpas Pasuruan
Finished
۱۲:۰۰
Persiba Bantul
۰
۱
Persikota Tangerang
Finished
۱۲:۰۰
Persipani Paniai
۰
۱
Dejan FC
Finished
۱۲:۰۰
Vietnam
V-League
Ha Noi
۲
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۵:۴۵
Ho Chi Minh
۲
۱
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
Hoang Anh Gia Lai
۲
۱
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
BHTS Quang Nam
۲
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al-Orubah
۱
۰
Al Jabalain
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Bukayriyah FC
۲
۳
Al Jandal
Finished
۱۸:۲۵
Al-Baten
۰
۱
Al-Arabi Al-Saudi
inprogress
۲۱:۳۰
Jeddah Club
۱
۱
AL Ain
Finished
۱۹:۴۰
Al Adalah
۱
۰
Ohod Madinah
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Safa FC
۰
۲
Al Kholood
inprogress
۲۱:۳۰
Al Najma (SAUD)
۰
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۹:۵۰
Al Taraji
۱
۳
Al Qaisumah
Finished
۱۹:۳۰
Colombia
Liga Femenina
Alianza FC (W)
۱
۰
Internacional FC de Palmira (W)
Finished
۰۰:۰۰
Millonarios (W)
۳
۱
La Equidad (W)
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali (W)
۱
۰
Deportivo Pasto (W)
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seoul E-Land FC
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۱
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Egypt
Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۱
۰
National Bank
Finished
۱۹:۳۰
Baladiyet El Mahallah
۱
۰
El Dakhleya
Finished
۱۶:۳۰
El Gounah
۰
۰
Talaea El Gaish
Finished
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FK Slutsk
۲
۰
Neman Grodno
Finished
۱۹:۱۵
FC Isloch Minsk Raion
۳
۰
FC Minsk
Finished
۱۷:۱۵
France
Ligue 2
Rodez Aveyron
۲
۱
Paris FC
inprogress
۲۲:۰۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Al Ain U21
۰
۲
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۴۰
Al Sharjah SC U21
۷
۰
Khor Fakkan U21
Finished
۱۷:۴۰
Hatta Dubai U21
۲
۲
Al Bataeh U21
Finished
۱۷:۴۰
Emirates Club RAK U21
۲
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۴۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
Fluminense RJ (W)
۲
۰
Palmeiras (W)
Finished
۰۰:۰۰
Sao Paulo (W)
۲
۱
Flamengo RJ (W)
Finished
۰۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Rosenborg BK II
۲
۱
Stromsgodset IF II
Finished
۱۵:۴۵
Stabaek IF II
۳
۴
Lillestrom 2
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D
Trem AP
۲
۱
Humaita
Finished
۰۲:۴۵
Kuwait
Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۱
Al-Qadsiya
Finished
۱۹:۴۵
Latvia
Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۱
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
HK Kopavogur
۰
۰
Valur Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Breidablik Kopavogur
۱
۰
Stjarnan
inprogress
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik
۰
۰
IA Akranes
inprogress
۲۲:۴۵
Faroe Islands
Premier League
Skala IF
۰
۱
KI Klaksvík
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Serie C
Floresta EC
۰
۲
Figueirense FC
Finished
۰۲:۳۰
Athletic Club MG
۱
۰
AA Aparecidense
Finished
۰۲:۳۰
Italy
Serie C
Juventus U23
۱
۰
Carrarese
inprogress
۲۲:۰۰
Benevento
۱
۰
ASD Torres
inprogress
۲۲:۰۰
Catania Calcio
۰
۰
Avellino
inprogress
۲۲:۰۰
South Africa
Premier League
TS Galaxy
۱
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۲۱:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Resistencia SC
۲
۱
Rubio nu
Finished
۰۰:۳۰
Independiente FBC
۱
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۳:۰۰
Club Atletico Tembetary
۱
۱
Encarnacion FC
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Recoleta
۰
۰
3 de Febrero
inprogress
۲۲:۰۰
Uzbekistan
Super League
FC Bunyodkor
۳
۲
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Perak II
۱
۲
Kelantan U23
Finished
۱۲:۳۰
Selangor FC II
۵
۱
Kuching City U23
Finished
۱۳:۰۰
Kedah II
۰
۳
Kuala Lumpur FA U23
Finished
۱۲:۴۵
Gambia
GFA 1st Division
Marimoo
۰
۱
Wallidan
Finished
۲۰:۰۰
Brikama United FC
۰
۱
Team Rhino FC
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kolmonen
Kings SC Kuopio
۶
۱
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۱۵
Niger
Super League
AS Douanes de Niamey
۱
۲
Sahel FC
Finished
۱۹:۰۰
Czech Republic
3. Liga
FC Zlinsko
۱
۰
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۹:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۲
۴
Monterrey (W)
Finished
۰۶:۳۰
Tigres U.A.N.L.(W)
۱
۰
Club America (W)
Finished
۰۴:۳۰
Ethiopia
Ethiopia Higher League
Jimma Aba Jifar
۲
۳
Nib FC
Finished
۱۰:۳۰
Algeria
Ligue 1
MC Oran
۱
۰
USM Alger
inprogress
۲۱:۳۰
Slovakia
U19 Liga 2
Kysucke Nove Mesto U19
۱
۴
Odeva Lipany U19
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
U19 League
Selfoss/Arborg U19
۵
۰
Fjolnir U19
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۰
۰
Maitland
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie B
Catanzaro
۰
۱
Cremonese
inprogress
۲۲:۰۰
Chile
Primera Division
Huachipato
۰
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۴:۰۰
Cobresal Salvador
۲
۳
Coquimbo Unido
Finished
۰۱:۳۰
Union Espanola
۰
۰
Union La Calera
Cancelled
۰۱:۳۰
Audax Italiano Santiago
-
-
Huachipato
Cancelled
۰۴:۰۰
Austria
Landesliga
SV Grodig
۳
۰
SV Kuchl
Finished
۲۰:۳۰
Thailand
University League
Mahidol University
۰
۱
Thonburi University
Finished
۱۰:۳۰
Rajamangala University of Technology Rattanakosin FC
۰
۳
Bangkok University
Finished
۱۲:۳۰
Australia
FFA Cup
St Albans Saints
۱
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۳:۳۰
Essendon Royals
۱
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۳:۰۰
Gungahlin United FC
۱
۳
O'Connor Knights SC
Finished
۱۲:۰۰
Preston Lions
۲
۵
South Melbourne FC
Finished
۱۳:۳۰
Wollongong Wolves FC
۰
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
Moreland City FC
۰
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۳:۰۰
North Sunshine Eagles
۲
۵
Avondale FC
Finished
۱۳:۰۰
Magic United TFA
۲
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۳:۰۰
Maroochydore Swans FC
۳
۵
Queensland Lions SC
Finished
۱۳:۰۰
Brisbane Olympic FC
۸
۰
North Lakes United
Finished
۱۳:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۰
۲
Always Ready
Finished
۰۲:۳۰
Real Santa Cruz
-
-
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۱
۰
Liffey Wanderers
inprogress
۲۱:۳۰
Tolka Rovers AFC
۱
۱
Malahide
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Rosario Central Reserves
۳
۰
San Lorenzo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Banfield Reserves
۱
۰
Independiente Rivadavia Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Bulgaria
A PFG
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۰
Hebar 1918 Pazardzhik
inprogress
۲۱:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۱
۱
PFK Botev Vratsa
Finished
۱۷:۰۰
Beroe Stara Zagora
۰
۳
PFC Lokomotiv Sofia
Finished
۱۹:۱۵
Sweden
Allsvenskan
IFK Goteborg
۱
۰
Mjallby AIF
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Bundesliga
Wolfsberger Athletik Club
۱
۲
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۳۰
Norway
1. Division
Moss
۲
۱
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Guarani FC De Campinas
۱
۲
America Mineiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Chapecoense SC
۰
۰
AA Ponte Preta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Goiano 2
Gremio Anapolis
۱
۲
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۱:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Skovde IFK
۰
۱
IK Tord Jonkoping
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Amateur Cup
Deutschlandsberger SC
۲
۱
Bad Gleichenberg
Finished
۲۰:۳۰
Ecuador
Serie A
Tecnico Universitario
۱
۰
Orense SC
Finished
۰۳:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Cienciano Cusco
۰
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۴:۳۰
Zanzibar
Premier League
New City FC
۲
۰
Ngome FC
Finished
۱۶:۴۵
Uhamiaji
۳
۱
Hard Rock SC
Finished
۱۶:۴۵
Finland
Ykkonen
Klubi 04
۳
۰
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۹:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۱
۵
KFUM 2
Finished
۲۰:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۰
۱
Defensores de Cambaceres
inprogress
۲۲:۰۰
Club Mercedes
۱
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Berazategui Reserves
۰
۲
El Porvenir Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Club Sportivo Barracas Reserves
۶
۰
Central Ballester Reserves
Finished
۱۶:۰۰
Victoriano Arenas Reserves
۰
۱
JJ Urquiza Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Armenio Reserves
۲
۲
Deportivo Liniers Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Excursionistas Reserves
۳
۱
Acassuso Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Villa Dalmine Reserves
۲
۱
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Merlo Reserves
۱
۱
UAI Urquiza Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Central Espanol Reserves
۱
۰
Puerto Nuevo Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Uruguay
Reserve League
Deportivo Maldonado Reserves
۳
۰
Juventud De Las Piedras Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Penarol Reserves
۲
۰
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Boston River Reserves
۰
۰
Miramar Misiones Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Montevideo Wanderers Reserves
۱
۱
Defensor Sporting Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
United States
USL League Two
Florida Elite Soccer Academy
۱
۱
Brave SC
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC
۲
۰
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Mineiro 2
Mamore
۰
۰
Caldense
Finished
۰۲:۳۰
Germany
Landesliga
ATS Buntentor
۴
۵
1. FC Burg
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Catarinense U20
Nacao Esportes U20
۱
۱
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
EC Bahia U20
۰
۱
Palmeiras U20
Interrupted
۲۱:۳۰
Colombia
Primera B
Tigres FC
۰
۱
Atletico Huila
Finished
۰۴:۳۵
Mozambique
Mocambola
Brera Tchumene FC
۱
۱
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Bnei Raina
۲
۲
Hapoel Bnei Sakhnin
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Beer-Sheva
۱
۴
Maccabi Haifa FC
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Haifa
۰
۳
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۲۱:۰۰
Costa Rica
Primera Division Women
Saprissa (W)
۴
۱
Sporting San Jose (W)
Finished
۰۴:۳۰
Saprissa (W)
۴
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Botswana
Premier League
Police XI SC
۲
۱
Nico United
Finished
۱۶:۳۰
Syria
Youth League
Al-Karamah U23
۲
۰
Tishreen U23
Finished
۱۶:۳۰
Ireland
Munster Senior League
UCC
۱
۱
Ringmahon Rangers
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Nueva Chicago
۱
۰
Ferro Carril Oeste
inprogress
۲۲:۳۵
San Martin Tucuman
۲
۰
CA Patronato
Finished
۰۳:۴۰
Club Atletico Mitre
۱
۰
Brown de Adrogue
Finished
۰۴:۰۰
Switzerland
2. Liga Interregional
SC Buochs
۱
۱
FC Brunnen
inprogress
۲۱:۴۵
Slovakia
Super Liga
FC Petrzalka 1898
۲
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۹:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Lysekloster
۴
۳
Brann 2
Finished
۱۹:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Viking 2
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
۴
۱
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Limache
۱
۳
San Marcos de Arica
Finished
۰۴:۰۰
Algeria
League Women
AS Evasion Bejaia (W)
۰
۱
CR Belouizdad (W)
Finished
۱۷:۱۳
Afak Relizane (W)
۱
۱
CF Akbou (W)
Finished
۱۳:۳۰
CS Constantine (W)
۵
۰
Guelma (W)
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Odds Ballklubb II
۹
۰
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۷:۳۰
Montenegro
U19 League
FK Podgorica U19
۹
۲
Petrovac U19
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
SK Sprint-Jeloy
۲
۵
Ham Kam B
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
CD Aberastain
۰
۰
San Martin de San Juan Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi II (W)
۲
۳
Son La (W)
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Redcliffe Dolphins
۲
۵
Brisbane Knights
Finished
۱۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Molde FK 2
۵
۲
Kristiansund BK 2
Finished
۱۹:۳۰
Gambia
Division 2
Serrekunda FC
۰
۱
BK Milan
Finished
۲۰:۰۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۲
۳
Samtse FC
Finished
۱۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۰
۲
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Bangladesh
League Women
Suddhopuskorini Jubo (W)
۰
۱
Farashganj SC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
۱
۹
Dhaka Rangers (W)
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
Future Cup
Sonderjyske Reserve
۰
۲
Aalborg Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Kazakhstan
2. Division
Taraz Reserves
۰
۱
Jas Qyran
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
Turkish Regional Amateur League
Ornekspor Kucukyali
۱
۱
Tasdelenspor
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
Cup
Siauliai FA
۲
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly International Matches U19
North Macedonia U19
۱
۵
Montenegro U19
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Regional League
Leones Reserves
۱
۱
Tiendas Margos
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie A
Sao Paulo FC
-
-
Cruzeiro MG
Cancelled
۰۲:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Ayeyawady United
۱
۱
Port FC Yangon
Finished
۱۲:۴۵
Hantharwady United
۰
۰
Dagon Star United
Finished
۱۳:۰۰
Yadanarbon
۱
۲
Thitsar Arman FC
Finished
۱۳:۰۰
Ispe FC
۰
۲
Myawady
Finished
۱۳:۰۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
۳
۱
Rainbow SC
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
U19 Liga
Slovan Bratislava U19
۳
۱
FC Vion Zlate Moravce U19
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
Campeonato U20 Women
UD Alagoana U20 (W)
۰
۲
Fortaleza U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
1. Deild
Keflavik
-
-
Afturelding Mosfellsbaer
inprogress
۲۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید