0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Brazil
NBB
Minas Tenis Clube
۸۰
۶۷
Franca BC
Finished
۰۱:۳۰
Japan
B League
Ryukyu Golden Kings Okinawa
۸۳
۶۷
Chiba Jets
Finished
۱۳:۳۵
Algeria
Algeria Cup
NA Hussein Dey
۷۵
۶۴
MC Alger
Finished
۱۷:۳۰
MO Chbel
۷۹
۸۸
TRA Draria
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Pro A
Phoenix Hagen
۵۷
۷۸
Karlsruhe Lions
inprogress
۲۱:۰۰
World
BSKT Cup
Lions
۷۱
۶۹
Sharks
Finished
۰۸:۳۰
Alligators
۸۷
۷۸
Lions
Finished
۱۱:۴۵
Sharks
۸۴
۸۶
Tigers
Finished
۱۰:۱۵
Tigers
۷۹
۹۴
Alligators
Finished
۱۳:۳۰
Colombia
Liga Profesional
Motilones del Norte
۶۸
۶۵
Carribean Storm Islands
Finished
۰۵:۴۵
Cimarrones del Choco
۹۵
۸۱
Toros del Valle
Finished
۰۳:۴۵
Lithuania
LKL
BC Zalgiris Kaunas
۹۳
۷۲
BC Lietkabelis
Finished
۱۹:۲۰
Germany
BBL
Telekom Baskets Bonn
۸۶
۹۳
Alba Berlin
Finished
۲۰:۰۰
Rasta Vechta
۳۲
۲۷
BV TU Chemnitz 99ers
inprogress
۲۲:۰۰
Georgia
Superleague
BC Kutaisi
۹۳
۷۵
Kavkasia
Finished
۱۸:۳۰
Spain
ACB
La Bruixa Basquet Manresa
۳۶
۳۷
Unicaja Malaga
inprogress
۲۲:۰۰
Philippines
MPBL
Abra Weavers
۹۴
۶۸
Manila Stars
Finished
۱۵:۳۰
Oriental Mindoro Disciplinados
۶۵
۹۵
San Juan Knights
Finished
۱۳:۳۰
Bicolandia Oragons
۸۶
۹۸
Caloocan Batang Kankaloo
Finished
۱۱:۳۰
El Salvador
Liga Mayor
Salvadorenos BC
۷۵
۶۴
Cojute
Finished
۰۴:۴۵
Brujos Izalco
۷۱
۷۹
Santa Ana BC
Finished
۰۴:۴۵
Czech Republic
NBL
CEZ Basketball Nymburk
۸۹
۸۶
Sluneta Usti nad Labem
Finished
۱۹:۳۰
United States
WNBA
Indiana Fever (W)
۸۴
۸۸
Connecticut Sun (W)
Finished
۰۲:۳۰
New York Liberty (W)
۷۴
۶۳
Seattle Storm (W)
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
LDB Superior
Super Cable Grecia
۶۰
۸۷
Colegio de Abogados
Finished
۰۵:۳۰
Finland
Korisliiga
BC Nokia
۸۸
۶۵
Helsinki Seagulls IF
Finished
۱۹:۰۰
Poland
PLK
Trefl Sopot
۸۸
۷۰
Asco Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Korvpalli Meistriliiga
Rapla KK
۵۵
۶۵
Parnu Sadam
Finished
۱۹:۳۰
North Macedonia
Prva Liga
KK MZT Skopje Aerodrom
۸۰
۷۵
KK Pelister
Finished
۲۰:۳۰
TFT Skopje
۶۸
۹۶
Rabotnicki
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Liga Nova KBM
Krka Novo Mesto
۴۹
۵۰
KK Helios Domzale
inprogress
۲۱:۳۰
Portugal
LPB
FC Porto
۴۶
۵۱
Ovarense Aerosoles
inprogress
۲۱:۳۰
Italy
Serie B
Virtus Padova
۲۷
۳۱
Pallacanestro Vicenza 2012
inprogress
۲۲:۰۰
Libertas Liburnia Livorno
۳۸
۲۲
Basket Jesi Academy
inprogress
۲۲:۰۰
Pallacanestro Roseto 1946
۲۵
۱۴
Ristopro Fabriano
inprogress
۲۲:۱۵
Tecnoswitch Ruvo di Puglia
۱۰
۴
Herons Basket Montecatini
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
La Liga Federal
Independiente de Avellaneda
۶۶
۵۸
Estudiantil Porteño
Finished
۰۲:۳۰
River Plate
۶۹
۶۶
Club Sportivo Escobar
Finished
۰۳:۰۰
Belgrano De Tucuman
۹۲
۹۱
Union Y Juventud Bandera
Finished
۰۳:۳۰
Institución Sarmiento
۶۹
۸۰
Casa de Padua
Finished
۰۲:۳۰
Domingo Faustino Sarmiento de Formosa
۸۰
۵۲
Jujuy Basket
Finished
۰۴:۰۰
Talleres De Tafi Viejo
۷۰
۶۱
Colon de Corrientes
Finished
۰۴:۰۰
San Martín Marcos Juárez
۷۳
۷۰
Facundo de La Rioja
Finished
۰۴:۰۰
Israel
Super League
Elitzur Kiryat Ata
۷۷
۷۴
Ironi Ramat Gan
Finished
۱۹:۳۰
Venezuela
Superliga
Pioneros
۶۷
۸۸
Gladiadores de Anzoategui
Finished
۰۲:۰۰
Spartans Distrito Capital
۹۱
۸۱
Toros de Aragua
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
LNB
Ferro Carril Oeste
۸۵
۷۴
Zarate Basket
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Liga Nacional
Deportivo San Jose
۷۹
۷۵
Olimpia Kings
Finished
۰۳:۰۰
Felix Perez Cardozo
۸۵
۸۱
Colonias Gold
Finished
۰۴:۱۵
Ciudad Nueva
۷۳
۹۴
Libertad
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly Club Women's Matches
South West Sonics (W)
۵۲
۶۹
Starbalm Basketball (W)
Finished
۱۲:۳۰
Selangor (W)
۵۳
۸۲
University of Taipei (W)
Finished
۱۴:۳۰
Surabaya Fever (W)
۱۰۹
۳۴
HVAA Basketball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A2
Pallacanestro Cantu
۳۶
۲۷
Amici Pallacanestro Udinese
inprogress
۲۲:۰۰
Gmac Fortitudo Bologna
۳۲
۱۷
Real Sebastiani Rieti
inprogress
۲۲:۰۰
Pallacanestro Forli 2.015
۳۹
۴۳
Ass. Pallacanestro Trieste
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie A
Virtus Pallacanestro Bologna
۲۱
۱۱
Orsi Derthona Basket Tortona
inprogress
۲۲:۱۵
France
Pro A
Paris Basketball
۳۳
۲۷
Cholet Basket
inprogress
۲۲:۰۰
Guatemala
LMM
PSN
۶۸
۴۳
USAC
Finished
۰۴:۳۰
Halcones
۷۸
۶۱
Forza
Finished
۰۶:۰۰
Argentina
LDD
Independiente de Oliva U23
۷۴
۷۲
Platense U23
Finished
۰۳:۳۰
San Martin Corrientes U23
۶۳
۵۸
Boca Juniors U23
Finished
۰۴:۰۰
Puerto Rico
Baloncesto Superior Nacional
Aguada Santeros
۸۶
۸۳
Gigantes de Carolina
Finished
۰۳:۳۰
Criollos de Caguas
۸۸
۱۱۰
Osos de Manati
Finished
۰۳:۳۰
Mets de Guaynabo
۸۸
۸۰
Vaqueros de Bayamon
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Paulista Women
Basquete Catanduva (W)
۸۶
۱۰۰
Funvic/Ituano (W)
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
FPB Paulista U20
Pinheiros U20
۹۲
۳۹
Praia Grande U20
Finished
۰۲:۳۰
Bolivia
Libobasquet
Pichincha Potosi
۱۰۶
۶۵
Basquetbol La Paz
Finished
۰۲:۳۰
La Salle De Tarija
۱۰۲
۷۵
Kinwa La Paz
Finished
۰۴:۰۰
Paraguay
LNCF Women
Felix Perez Cardozo (W)
۱۱۰
۳۹
Colonias Gold (W)
Finished
۰۲:۳۰
Russia
Liga Pro 3x3
Spartak-pro 3x3
۱۶
۲۱
Dinamo-pro 3x3
Finished
۰۹:۱۵
SKIF-pro 3x3
۲۲
۱۸
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۰۹:۴۵
Dinamo-pro 3x3
۱۹
۲۱
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۰:۱۵
Lokomotiv-pro 3x3
۱۷
۲۱
Spartak-pro 3x3
Finished
۱۰:۴۵
Spartak-pro 3x3
۱۶
۲۱
SKIF-pro 3x3
Finished
۱۱:۱۵
Dinamo-pro 3x3
۱۸
۲۱
Lokomotiv-pro 3x3
Finished
۱۱:۵۰
Europa-pro 3x3
۱۱
۲۱
Erofey-pro 3x3
Finished
۱۲:۳۰
Amur-pro 3x3
۲۲
۱۸
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۳:۰۰
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۴
Amur-pro 3x3
Finished
۱۳:۳۰
Zenit-pro 3x3
۱۵
۲۱
Europa-pro 3x3
Finished
۱۴:۰۰
Europa-pro 3x3
۱۹
۲۱
Amur-pro 3x3
Finished
۱۴:۳۰
Erofey-pro 3x3
۲۱
۱۹
Zenit-pro 3x3
Finished
۱۵:۰۰
Kazakhstan
National League
BC Aktobe
۹۰
۸۶
Tobol Kostanay
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
A1 Liga Women
ZKK Tresnjevka 2009 (W)
۷۳
۵۹
Ragusa Dubrovnik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Italy
A1 Women
Beretta Famila Schio (W)
۱۰
۷
Umana Reyer Venezia (W)
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید